PRODUKTET

RRETH NESH

Roco magnetizëm është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e klasës së lartë magnet sintered NdFeB, mbledh magnetike dhe magnet i përhershëm generators.We marrë ISO9001: 2008, ISO14001, TS16949, certifikimit QC080000. Prodhimet tona janë duke u përdorur gjerësisht në motor, altoparlant, ndarja magnetike, bashkim magnetike, sensor magnetike, MRI dhe gjenerator shtyrë erës etj

LAJME

WhatsApp Online Chat!