ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

Roco Magnetics е високо-технолошки претпријатие ангажирани во истражување, развој и производство на висок степен на синтерувани NdFeB магнет, магнетна составува и постојан магнет generators.We добиени ISO9001: 2008, ISO14001, TS16949, сертификација QC080000. Нашите производи се широко се користат во моторните, звучникот, магнетни одделуваа, магнетни спојка, магнетен сензор, МНР и ветер управувано генератор итн

ВЕСТИ

WhatsApp Онлајн Chat!